Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sajnos buktam záróvizsgán?

Sajnos buktam záróvizsgán?

Figyelt kérdés

Sajnos megbuktam záróvizsgán ma reggel. Eléggé rosszul érzem magam, kifogtam egy rossz bizottságot,akinek elég sokat kellett tudni a ketteshez is. Viszont tanulni is többet tanulhattam volna,az tény.

Gyakornok vagyok egy cégnél gazdasági területen,diákszövetkezeten keresztül.

Felvettek volna főállásba,de senki nem számított a bukásra (én sem).

Ilyenkor mik a lehetőségek,valaki tudja? A főnököm a héten szabin van,így csak jövő héten tudom vele közölni a rossz hírt. Addig is szeretnék képben lenni.

Nyáron megcsinálom egy kib@szott 5-ösre! De addig is azért kicsit kétségbe vagyok esve,hogy mi lesz.



2022. jan. 26. 13:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Legrosszabb esetben nem tartanak igényt többé a munkádra. De ha eddig meg voltak veled elégedve, akkor valószínűleg fognak még egy fél évet várni rád.


Nem te vagy az első, és valószínűleg nem is az utolsó, aki ilyen helyzetbe került, meg fogják érteni. (Vagy nem.)

2022. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És ilyenkor ha nincs már jogviszonyom,akkor ugye nem lehet fiákszövetkezeten keresztül. Ilyenkor mi történik? Hogy alkalmaznak?
2022. jan. 26. 13:18
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerült volna a vizsga sem alkalmazhattak volna tovább az eddigi feltételekkel, mivel már az abszolotórium kiállitásával megszünt a hallgatói jogviszonyod.


Ha valóban kellesz nekik akkor kötnek veled munkaszerződést.

2022. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül felvehetnek teljesbe, nincs nagy akadálya. Ha sikerült volna, és felvesznek, akkor sem diákszövetkezeten keresztül lettél volna ott. Mivel már nincs órád, csak államvizsgáznod kell, abszolutóriumod megvan, ha akarnak felvehetnek teljes állásba, feltéve ha a cégnél nem kötelező az egyetemi diploma. Majd államvizsgázol, amire kiveszel 1-2 hét szabadságot. De ezt ők tudják elmondani...


Nincs pótvizsga pár nap / hét múlva?

2022. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Ezt már tegnap is megbeszéltük, mit akarsz ezen még habosítani?
2022. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Csak következő félévben lehet újra.

A cégben sajnos kell diploma ,de nem tudom vannak -e kiskapuk.

Igazából nagyon meg vannak velem elégedve és be is illeszkedtem nagyon jól,szóval nem tudom.

Mit beszéltünk meg tegnap?? Nem értem.

2022. jan. 26. 13:46
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
korábban volt egy hasonló kérdés, lehet arra értette
2022. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az en diakszovetkezetem (Prodiak) azt mondta, addig tudok diakmunkat folytatni a jelenlegi helyemen, amig ervenyes a diakom (ez a veszhelyzet miatt junius 30). Kerdezz ra, hogy nalatok mi a helyzet, lehet tudsz maradni!
2022. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ja értem,lehet,nekem ma volt a vizsga,nem írtam ki előtte semmi kérdést.

Köszi! Elvileg már csak márciusig van meghosszabbítva a diák,utána már nem hosszabbítgatják a diákot.

2022. jan. 26. 14:05
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Alapból március 31-ig lenne érvényes, ha most abszolváltál.

[link]

2022. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!