Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem készül el időre a...

Ha nem készül el időre a szakdolgozatom, attól még államvizsgázhatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert az államvizsgán kell megvédened a szakdolgozatodat.

Továbbá a szakdolgozat is krediértékű tárgy, enélkül meg nem is abszolválhatsz.

2022. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, a szakdolgozatnak előtte kell elkészülni.


"Továbbá a szakdolgozat is krediértékű tárgy, enélkül meg nem is abszolválhatsz."


Ez szakfüggő már. Valahol csak szakdolgozati szeminárium szükséges az abszolváláshoz, amire viszont a kész szakdolgozat nélkül is kaphatunk jegyet. Nekem is adtak egy hármast a 15 oldalamra, és onnantól kezdve abszolváltam.

2022. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék egy ilyen alap kötelezően kitöltendő kvízt és aki ilyen kérdésekre egyetemistaként nem tud válaszolni és még az internetet sem tudja használni annak egyszerűen megszüntetném a jogviszonyát és visszafizettetnék vele minden forintot amit mástól elvett.
2022. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4.! Szerintem igazad van, megdöbbentő sötétség van az egyetemisták fejében ilyen téren. Ezek értelmiségi pályára lépnek ennyi rálátással a dolgokra.
2022. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye??? Most gondold el. Ezek fognak majd valamihez elvileg érteni, amikor annyi esze nincs, hogy megnézze a TVSZ-be ami ide vonatkozik.

Ez hogy fog bármin is eligazodni? De egyébként semmi nem változott, mikor anno én tanultam ugyanilyen sötétség uralkodott egyébként.

Csodálom, hogy az online reménykedős nyelvvizsga elkerülő petíciót le tudják kattintani, érdekes azt nem kell megkérdezni :D

2022. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. Rendszeresen válaszolok itt a sötétek kérdéseire, de sokszor égnek áll a hajam tőlük. Borzasztó.
2022. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!