Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a BGSZC Budai...

Szerintetek a BGSZC Budai Gimnaziumba felvesznek kettannyelvu angolra, vagy infora, vagy mediara ha a kozpontin irtam 34 pontot mert tulizgultam? vitt pontokkal egyutt osszesen van 52 pontom, illetve 3,40-es átlagom van kb.

Figyelt kérdés
valaszokat elore is koszonom

2022. jan. 27. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ide írd be az adatokat, és látni fogod, 2020-ban elég lett-e volna. Tavaly magasabbak voltak a pontszámok.

[link]

2022. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írd be mentőnek a Budai Technikum valamelyik/néhány szakát is.
2022. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj ide jönni, borzalmas… enis most megyek el innen, az osztályok borzalmasak egy normális osztályt nem tudok mondani itt! Tele van rib”ncokkal meg idiótákkal. Menj inkább egy szakgimnaziumba de ne ide! 2 éve én se hallgattam a véleményekre és mit itt vagyok mindennap gyomorgorcsel mert szekalnak a tanárok pedig rosszindulatú szarok
2022. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
Sajnos az előttem lévőnek igazat kell adnom. Én menekülni próbálok, borzalams.
2022. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%
Ti mit szívtok? Ekkora b*szom nagy gimiben van minden, nem csak ribik. Kockáktól kezdve rockereken át stréberekig minden. Pár tanár seggfej jah, de a másik fele tök okés.
2022. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na felvettek?
2022. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!