Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus gazdálkodási és...

Corvinus gazdálkodási és menedzsment alapképzéssel, és a Corvinus ösztöndíjjal kapcsolatban kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés

A Corvinus ösztöndíj miatt érdekelne, hogy milyenek az esélyek megtartani a helyünket.


Mivel az egyetem maga szabja meg, általában mennyi szokott lenni a szükséges átlag, vagy mennyi volt az elmúlt években? Láttam, hogy 3,8 a minimum, de annál még gondolom emelkedik.


Hány ösztöndíjas hely van, marad ugyanannyi, mint kezdéskor, vagy csökken a számuk a következő években? Sokat cserélődnek a tanulók az ösztöndíjas és fizetős helyeken, vagy aki ösztöndíjasként kezdi, nagy százalékban úgy is tudja befejezni?


Mennyire nehéz elvégezni a szakot? Én úgy hallottam, hogy rengeteget kell készülni, tanulni, szinte alig marad szabadidő. Erről kinek milyen tapasztalata van?



2022. jan. 27. 22:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!