Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly (2021-ben) hány ponttal...

Mj2 kérdése:

Tavaly (2021-ben) hány ponttal vettek fel a Hunfalvy angol, francia és német NYEK tagozatra? Hány ponttal hívtak be szóbelire és milyen volt a szóbeli vizsga?

Figyelt kérdés

#Hunfalvy János Fővárosi Szakközépiskola #középiskolai felvételi pontszámok 2021 #Hunfalvy felvételi ponthatárok #Hunfalvy francia NYEK #Hunfalvy német NYEK #Hunfalvy angol NYEK
2022. jan. 28. 13:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

[link]


Itt meg tudod nezni az elozo evi adatokat, sajnos a 2021-es nincs benne

2022. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Néhány szóbeli vizsgatapasztalat: [link]
2022. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2021-es felvételi ponthatárok, Hunfalvy:

angol NYEK kéttan.:158

francia NYEK kéttan.:151

német NYEK kéttan.:154

Maximálisan 200 pontot lehetett szerezni.

2022. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idén 85 ponttól hívnak be szóbelizni a Hunfalvyba (írásbeli + vitt pontok).
2022. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóbeli vizsgatapasztalatokat itt olvashatsz. Nekem mindkét lányom felvételizett oda (egyikük tavaly, másikuk tavalyelőtt), a mi tapasztalataink is benne vannak:-)

[link]

A tavalyelőtti versenyzőm 48 pontot kapott a szóbelin, a tavalyi pedig 49-et. Mindkettőjüknek jó élmény volt a szóbeli.

A nagyobbik végül másik sulit választott, a kisebbik a Hunfalvyba jár angol kéttan nyekre.

2022. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak. Még egy kérdésem lenne, hogy tudja-e valaki, hogy a francia NYEK tagozat milyen színvonalú? Valamint a közgazdasági tantárgyak tanulása mennyire nehéz? Fiúról van szó,aki általánosból 50 pontot visz de a matekot nem annyira szereti, inkább a nyelveket.
2022. jan. 29. 09:05
 7/11 anonim ***** válasza:

#4-#5-ös vagyok. A francia nyekről nincs tapasztalatunk, a lányom angolos.

A közgazdasági tárgyak tanulásához nem árt, ha nem rossz matekos, de nem kell kiemelkedően jónak lenni. Ha 50 pontot visz, akkor 5-ös volt matekból, szerintem ez elég.

2022. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia enis közgazdász szakon vagyok nem annyira vészes nyelvi előkészítővel indultam ami nehéz volt de kibírható.
2022. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#4-es hol találtad ezt az információt? Illetve tudsz küldeni hozzá linket?
2022. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia #9-es, #4-es vagyok. Néhany napja még 85 pontot írtak a holnapjukon a szóbeli információk alatt. Azóta kicserélték arra, hogy egy meghatározott pontszám felett. Szóval nem lehet tudni, mennyitől hívnak be idén. Gondolom, mrgvárják az orszáhos átlagot. Egyébként tavaly és tavalyelőtt 80 ponttól hívtak be. De reális bejutási esély kb. 95 ponttól van.
2022. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!