Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Kisképző? (közösség,r...

Milyen a Kisképző? (közösség,rajztudás)

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem. A bátyám is oda jár és már sok jót hallottam róla. A jegyeim nem a legfényesebbek, de nem is annyira borzalmasak. (4.00 az átlagom) Ez a kérdés azokhoz szól, akik vagy oda járnak/jártak, vagy esetleg ismerősük van ott, és tudnak valamit az iskoláról.

Milyen a közösség? Sose voltam olyan aki könnyen beilleszkedett, vagy könnyedén beszél társaságban.

A rajz felvételinél mennyi időnk van a rajzokra? A kreatív feladatnál mire számítsak?


Nagyon örülnék, ha valaki tudna kicsit mesélni az iskoláról. (8 osztályos gimnáziumban vagyok, így az sem számít sokat, ha nem vesznek fel)



2022. jan. 28. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Ha a bátyád oda jár, akkor tőle már valszeg mindent tudsz...

Le van írva a honlapjukon részletesen az alkalmassági vizsga.

2022. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Többtucat kérdés volt ezzel kapcsolatosan az elmúlt hónapokban, esetleg olvasd vissza a válaszokat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kisk%C3%A9p..

2022. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! A közösség szuper, szinte mindenki barátságos és kedves :) én se vagyok könnyen beilleszkedős, de itt nem voltak problémáim vele (és másoknak se, akik ugyanígy vannak vele), szóval szerintem ne aggódj emiatt. Már két éve felvételiztem, így nem emlékszem pontosan, azt hiszem, 60 perc van egy-egy feladatra, de lehet hogy tévedek. A kreatívra kevesebb idő van; amikor én felvételiztem, egy kis képregényt kellett rajzolni a megadott kulcsszavakból.
2022. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, családias iskola, toleráns, empatikus tanárokkal, elfogadó közösséggel.
2022. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!