Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János Egyetemen vagy...

Neumann János Egyetemen vagy a Dunaújvárosi Egyetemen gondolkodom mérnökinformatikusnak továbbtanulni. Mit érdemes tudni róluk? Vannak online előadások?

Figyelt kérdés
Ha valaki oda jár(t), lennének még kérdéseim hozzá.

2022. jan. 29. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Egyik sem egyetem. Ennyit érdemes tudni róluk.
2022. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dunaújvádosi Egyetem.


Kocsis Tamás (Sharky) a Hack és Lángos idei február 2-i adásában pozitívan nyilatkozott a Dunaújvárosi Egyetemről kikerülő informatikai szakemberekről. Webhivatkozás: [link]

2022. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dunaújvárosi Egyetemen tanulok, én azt érzem azért kezd egyre jobb lenni a színvonal, online előadás nincs, szinte mindenki élőben szereti megtartani. Opcionálisokat nem tudom. Barátságos környezet, kulturált, évről évre fejlődik jól tudom következő félévtől a Főépület is megújul.


Maga az oktatásról pedig nagyon oktatófüggő. Van 1-2 aki sajnos nagyon alkalmatlan egyetemi oktatónak, de legtöbbjük oké, anyaggal nincs probléma, jegyzet mind megtalálható Moodle felületen. Markmyprofessor oldalt ajánlom.


Tantárgyak teljesítése nem lehetetlen, ha komolyan veszed a tantárgyakat akkor rengeteg tapasztalatokat szerezhetsz szakmádhoz, és nem csak dísz diplomád lesz jövőben.

2022. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Dunaújvárosi Egyetemen: felejtsd el gyorsan! Ott szereztem diplomát, idén visszalátogattam. Teljesen leépült az intézmény, a jó tanárok elmentek csak a selejt maradt. Az egyik tanársegéd mondta, hogy lasszóval próbálják összefogni az új hallgatókat, de nem nagyon sikerül. Pár éven belül lehúzzák a rolót, tíz év múlva a nevére sem fog emlékezni senki.
2022. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Teljesen leépült a intézmény-lefordítom:

"Amikor még én diplomáztam, világklasszis hely volt, csak az utóbbi időben lett rossz, tehát az én tudásom és diplomám piacképes, de akik most végeznek, semmit sem érnek."-nem, sosem volt egy valamirevaló hely. :D

2022. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Egyébként igazad van. Olyan technológiákat tanultunk amik már akkor is rég idejétmúltak voltak. A tanárok lusták voltak nem csak bejárni az óráikra, de elolvasni a Z.H.-kat is. Volt olyan tanárom akinél pöpecre kidolgozott tételekre egyest kaptam. A másik meg olyan "beugró" kérdéseket tett fel a szóbeli vizsga előtt amit le sem adott az órán. Így nem kellett szóbeli vizsgáztatnia és mehetett ki a telekre öntözni a zöldségeket. Ezt az utóbbit konkrétan az arcunkba is mondat!


Amikor azt írtam, hogy leépült, akkor arra gondoltam, hogy valamikor évekkel ezelőtt még pezsgő diákélet volt a városban. Most meg már csak a csend honol a főépület folyosóin. Néhány száz diákjuk van a korábbi több ezres létszámhoz képest.

2022. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!