Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnék érdeklődni a Kőbányai Szent László Gimnáziummal kapcsolatban, hiszen már régen volt ezzel kapcsolatos kérdés. Azok véleményére vagyok kíváncsi, akik ide járnak. Főleg az emelt szintű angol nyelv és az emelt szintű matematika és angol nyelv szakok érdekelnének: milyen a közösség, iskolai élet, hány ponttal lehet bekerülni, mi történik a szóbelin? Az is érdekelne, hogy vannak-e kiközösítések, klikkesedések, szerettek ide járni? Ha valakinek van róla rossz véleménye, arra is kíváncsi vagyok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 30. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden iskolában vannak kiközösítések meg klikkesedések, így itt is.
2022. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár elkéstem a válasszal, de hátha akik később jönnek a kérdéshez hasznosnak találják. Nem ezekre a tagozatokra járok, de alapvetően nagyon jó a közösség. Kiközösítés nem nagyon jellemző, van olyan, hogy valakinek kevesebb a barátja, de általában a kb. 200 fős évfolyamon mindenki talál barátokat. Klikkesedés mindenhol van szerintem ez elkerülhetetlen. A tanárok nagy része jófej, de nyilván itt is ki lehet fogni érdekesebbeket. Összességében én imádom és mindenkinek csak ajánlani tudom!
2022. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!