Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mezőgazdasági technikum...

Mezőgazdasági technikum szakképzőiskolákat valaki ajánlana?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam azon, hogy hova szeretnék tovább tanulni jövőre. Szüleim mindenképp gimnáziumba szeretnének küldeni, viszont engem jobban érdekel a mezőgazdaság, azon belül a növénytermesztés és az állattenyésztés is. A gépeket is nagyon szeretem és nemrég lett egy saját Fendt Favorit traktorom amit nagyszüleimtől kaptam meg.

Ha valaki esetleg ilyen iskolába járt nagyon megköszönném neki ha írna nekem véleményt!



2022. jan. 31. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A váci mezőt tudom ajánlani.
2022. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Táncsics Mihály Mg.i Szakközép a becsületes neve, szuper iskola. Én gazdasági agrármérnök lettem (PATE volt a neve akkor, Kaposvár), de mentek onnan Gödöllőre is.
2022. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!