Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti iskolákat...

Melyik budapesti iskolákat lehet befogadónak, nyitott szellemiségűnek nevezni?

Figyelt kérdés

Hamarosan végzek tanárként és el kell gondolkodnom, hogy hol szeretnék dolgozni. A fenti kérdés azért merült fel bennem, mert meleg vagyok. A befogadót/nyitottat arra értettem, hogy pl a kollégák előtt ne kelljen e tárgykörben bujkálni, mert mitt'om én majd furán néznek rám, ha lebukom. Nyilván órán a tanár magánélete nem téma, akár mi is legyen a beállítottsága. És a kollégákkal se úgy gondoltam, hogy "Heló, XY vagyok, meleg, stb, stb.", hanem szimplán ne legyen ebből 'probléma', ha esetleg kiderül.


Szóval az érdekelne, hogy hol érdemes próbálkoznom, ha ilyesmi iskolában szeretnék dolgozni?



2022. jan. 31. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát, kolléga, nem irigyellek :(
2022. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
VIII. kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
2022. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Lakatos Menyhért Gimnázium

:D

2022. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A Vörösmarty a legnyitottabb, legelfogadóbb iskola Budapesten az biztos. A Lakatos Menyhértet inkább (rossz) poénnak érzem, de ki tudja persze.
2022. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! A Vörösmartyról én is hasonlókat hallottam eddig.


De szívesen várok még javaslatokat.

2022. febr. 2. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak Budapest jöhet szóba?
2022. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz a Vmg-n kívül olyat találni, ahol ez ennyire egyértelműen kijelenthető.
2022. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Igen, egyelőre mindenképp a fővárosban terveznék maradni.


Esetleg a Leöveyről vagy a József Attila Gimiről tud valaki valamit?

2022. febr. 3. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!