Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri előrehozott informatika...

Megéri előrehozott informatikaérettségit tenni, ha nem érdekel az infó?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gimis vagy, és nincs még 5. választott érettségi tantárgyad a magyar-matek-töri-idegen nyelven kívűl, akkor igen.
2022. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1. válaszoló vagyok

És hogyha gyakorlatiassabb vagy, akkor szerintem az infó a legkönnyebb.

2022. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem is az 5. választott érettségi tantárgyam az infó volt, kizárásos alapon, mivel úgy gondoltam, hogy az úgy is könnyű, és na, nem volt jobb ötletem az 5. tárgynak, és infóból mindig is jó voltam, szóval akkor már inkább megcsinálok egy könnyű infót, minthogy csak random inkább válasszak egy földrajzot vagy egy biológiát, ami tanulósabb, nehezebb. Szóval szerintem ha ez lenne az 5. választott érettségi tantárgy, akkor szerintem igen, megéri megcsinálni, mert ha csak egy kicsit is jó vagy az infós dolgokban, akkor nagyon könnyű lesz az érettségi.
2022. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Infót szokták a legkönnyebbnek mondani,ha jó vagy belőle megéri.

Ha egyházi suliba jársz,akkor a hittant tudom még ajánlani. Vagy ha jó vagy 2. nyelvből,akkor az is jó lehet.

2022. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Ha nincs helyette hasznosabb, akkor meg. És akkor marad arra idő, ami érdekel. De ha lehet, olyasmit tanulj, ami érdekel, amivel tovább akarsz menni, mert egyetemen nagyon építenek arra, h mindenkinek emeltszintű tudása van mindenből, ami ahhoz a szakhoz kell.
2022. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!