Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki ELTE- ájk tanul/felvették...

Aki ELTE- ájk tanul/felvették hány ponttal és az hogy jött neki össze?:)

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mire vonatkozik a kérdés? Osztatlan jogász szak, politológus? Én a jogász szakot 2018-ban kezdtem, 440 ponttal csak önköltségesre jutottam be, mert akkor az államis ponthatár 460-nál volt meghúzva. Töriből és németből emelteztem, viszont németből a középpel számolt a felvi. Az törim 80% lett, a magyarom 98, a matekom 76, angolom 90, meg érettségiztem földrazjból, de azt ugye nem számolta bele. A hozott pontjaim közül nyilván a matek volt a bajos :D Szóval ilyen erős középmezőnybe sorolnám magam. Hála az égnek azért az egyetemen mindenki megtalálja a maga sikeres területeit.


u.i.: a római jog nem nehéz, attól csak rosszabb lesz ;) Sok sikert!

2022. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
475 pontom volt, magyar emeltet tettem 96%osra, a többi közepem is 85-95% lett és megvolt a 100 pluszpontom OKTV, nyelvvizsga által.
2022. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!