Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon felvesznek a behívnak...

Vajon felvesznek a behívnak szóbelizni?

Figyelt kérdés
Nem lett olyan fényes a felvételim, 80 pont. (38 matek és 42 magyar, nem tudom ez mennyit számít😅). A jegyeimmel 49 pontot hozok. Ha behívnak, hány pontos szóbelire lesz kb szükségem, hogy bekerüljek? Francia két tanítási nyelvű tagozatra készülök. Amúgy megéri odamenni? A nyíltnapon nagyon-nagyon tetszett! Előre is köszi a válaszokat ❤️

2022. febr. 2. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kérdésbe nem írtad bele, de a #Kölcsey Ferenc alapján gondolom erről a gimnáziumról van szó. Mellesleg szerintem elég jó a 80 pontos felvételi, simán behívnak vele.
2022. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, egy 35 pontos szóbelivel szerintem bent vagy mindenképp. Másrészt, ha tetszett a suli és szereted a franciát akkor megéri odamenni.

Én nem oda járok, szóval személyes tapasztalatot nem tudok mondani sajnos.

(azért másik válaszba írom ezt mert valamiért nem vettem észre a többi kérdést)

2022. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
80 pont nagyon szép eredmény! Tavaly már 108 ponttól behívták szóbelire a francia kéttanra a jelentkezőket. Neked már most 129 pontod van, szóval szerintem simán sikerül. Két francia kéttanos osztályt is indítanak, tavaly 68 helyet hirdettek meg ezen a tagozaton.
2022. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindkettő választ, így kicsit megnyugodtam! Megy a pipa
2022. febr. 3. 13:51
 5/11 anonim ***** válasza:

"felvesznek a behívnak...?"

Nem, ők nem.

2022. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jól van, na! Az autocorrect kijavította és nem lehet korrigálni. :)
2022. febr. 5. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem lehet, aha... :DD
2022. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, mielőtt elküldöd, lehetne... :)
2022. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem vettem észre
2022. febr. 5. 16:41
 10/11 anonim válasza:
100%
Uristen nagyon ugyes vagy 80 pont az nagyon jo es a hozott pontaid is nagyon jok szvl egy jo szobelivel siman felvesznek. Én tavaly felveteliztem 75pont irasbeli 50 pont hozott pontom volt és a szóbelim mar nem emlekszem pontosan de asszem 40 pontos lett es felvettek a kolcsey francia kettanra szvl teged is siman felvesznek szerintem. Egyebkent ha barmi kerdesed van a kölcseyvel kapcsolatban nyugodtan irj ram privatban.
2022. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!