Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János Gimnázium...

Kodolányi János Gimnázium Székesfehérvár ? Sziasztok érdekelne hogy milyen az oktatás a tanarok a közösség ? Jó esélye van a továbbtanulásra annak aki oda jár ? Előre is Koszonom a választ !

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Jobb, mint a Tóparti, ment nem versenyistálló, mégis felkészítenek.

Közösségi élet is rendben van.

Ajánlom.

2022. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én, csak ajánlani tudom! (Egy volt diák)
2022. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Én leírtam. Vagyis leírták magukat a szememben. A lányom 4,8-as átlagot hozott 7. év végén és 8. félévkor is, 78 pontos felvételivel. Megkérdeztem, hogy gond-e, hogy sni-s, és azt a választ kaptam, hogy nem gond, de mivel nincs benne az alapító okiratukban az sni, fejlesztést nem tudnak neki biztosítani. Visszaírtam, hogy nem gond, véleményem szerint a fejlesztés eddig sem sokat ért. Erre az volt a válasz, hogy azért jól gondoljam meg, mert hiába volt 4,8 általánosban, azért a gimnázium sokkal nehezebb, és úgysem fogja bírni, inkább menjen egy állami gimibe.

Azért ez nem semmi! Ha a Kodolányit nem fogja bírni, akkor majd a Telekit igen?! Egyértelműen azért írta ezt a kedves igazgatóhelyettes, mert félnek az sni-s gyerektől, és inkább diszkriminálják őket. Amúgy nem részleteztem, hogy miért sni-s, simán lehet akár csak egy dadogás is, arra nem is volt kíváncsi, csak egyből jött a mentegetőzés. Szóval szerintem elfogadás, törődés 0. Biztos volt egy sni-s diák az iskolában, akivel gondjuk volt, akkor most már mindet leírták. Amúgy a lányomnak a magatartása is 5. 127-es az IQ-ja, de van egy kis figyelemzavara. A Kodolányiba már nem kell. Szerintem szégyelljék magukat.

2022. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!