Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakmai gyakorlatot kellene...

A szakmai gyakorlatot kellene teljesíteni mostmár. Hogyan szoktak ebbe belekezdeni? Hol teljesítsem vagy hogyan? ELTE jogász szak. Passziv féléven vagyok, most pont alkalmas lenne rá ez a félév.

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én magamnak kerestem helyet. Nagy szenvedésnek éltem meg, mert nem akartam ügyvédi irodában, cégeknél meg vagy akkora melót raktak az emberre ami suli mellett nem ment, vagy simán csak nem hívtak vissza. Végül felhítam a városi jegyzőt, hogy lehetne-e szakmai gyakorlatot teljesíteni. Azt mondták, még nem volt gyakornokuk, de persze. Van papír az ELTE oldalán, azt ki kell tölteni, aláírni a gyakszis főnöknek és a MÁJT tanszékre kell bevinni, azt hiszem a tanárnő most a felelőse.
2022. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi!

Mar az elejen kell papirugyeket intezni vagy a gyakorlat vegen kell alairatni?

2022. febr. 8. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Két papír van egy doksiban. Egyiket az elején kell, másikat a végén.
2022. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi.
2022. febr. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!