Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy az NKE-RTK-n ha...

Igaz, hogy az NKE-RTK-n ha nem 5ös a gimi tesi jegyed, fel sem vesznek?

Figyelt kérdés

Tegnap ahogy böngésztem a gyakori kérdéseket, láttam, aki azt írta, azért zárták ki a felvételi eljárásból mert 4es volt tesiből.

Igaz ez? Előfordulhat ilyen?

Én úgy gondoltam a fizikai alkalmassági többet nyom a lantba.

Köszönöm ha válaszolsz!



2022. febr. 9. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mivan? :D
2022. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem igaz? Eddig meg se fordult ilyen a fejembe, amíg tegnap szembe nem jött velem.
2022. febr. 9. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy én írtam azt a választ. Amikor 2020.-ba felvételiztem akkor a kovid miatt nem volt megtartva a fizikai alkalmassági vizsgálat ezért a gimis 3. év végi jegyeket nézték ami nekem akkor 4 volt tesiből. Mai napig megvan az email arról hogy elutasítottak. Majd június közepén irtak megint hogy már a 4. év végi tesi 5 is jó ami meg is lett. Fel is vettek még abban az évben. Azóta megvannak tartva a fizikai alkalmasságik szóval több ilyen eset nem lesz nembaj ha 4 a tesid. Kicsi a világ :)
2022. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyire szánalmas gyakorlat, gimis tesi jegyed sok esetben a tanár hangulatán, jófejségén múlik, semmit nem lehet megàllapítani belőle.
2022. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!