Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » METU-ÜKT vagy BGE-PSZK?

METU-ÜKT vagy BGE-PSZK?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel alapképzés szakra szeretnek menni.

Ezen két egyetem között vacilálok. Nyílt napok alapján mind a kettő szimpatikus volt de érdekelnének tapasztalatok az egyetemről lehetőleg olyanokról akik jártak valamelyikbe.

Ha valaki mesterképzés tol ismeri őket az sem gond mert én szeretnek majd mestere is menni így az is érdekel ha valakinek arról van tapasztalata.



2022. febr. 10. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Metu nem olyan rossz suli, amilyen drámaian felvázolja itt egy-két ember a gyakorin, de bge-nek nagyobb múltja van, pláne számvitelben erős (pénzügyben állítólag elég gagyi)

Mivel az MNB megvette a Metut, én megvárnám az első MNB intézet által indított szakokat, mert azok jók voltak a Corvinuson és a Neumannon is, ráadásul nagyon magas ösztöndíjat fizettek.

2022. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem se olyan rossz. Nekem szimpatikusnak tűnt.
2022. febr. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!