Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Ön jelentkezése hitelesítet...

Az Ön jelentkezése hitelesített, vagyis ezzel kapcsolatban további teendője nincsen. (ezután mi a teendőm?)

Figyelt kérdés

a felvi.hu-n jelentkeztem, kitöltöttem mindent, hitelesítettem ügyfélkapun keresztül.

nem látok más folytatást, amit még ki kéne töltenem.

lépjek ki simán a felvi.hu-ról, ennyi volt?


2022. febr. 11. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Hujjaj szövegértési problémák. Így nehéz lesz az egyetem. Szerinted mit jelent az Ön jelentkezése hitelesített, vagyis ezzel kapcsolatban további teendője nincsen mondat?

Nem azért, hogy kötözködjek, de értelemszerűen ha nem változtatsz a sorrenden, nem jelölsz meg új iskolát, nem adsz be semmi új dokumentumot a felvételihez nincs más dolgod.

2022. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudok értelmezni szöveget, inkább az a kérdés, h. simán kilépés gomb? életemben most először használom ezt a rendszert
2022. febr. 11. 14:32
 3/5 A kérdező kommentje:
mindegy, kiléptem
2022. febr. 11. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha kiléptél, hiszen "további teendője nincsen2 - és nem is akarsz tenni semmit.
2022. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
barmikor visszalephetsz. 2017 ota nem hasznaltam a felvit, de meg midnig be tudo lepni
2022. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!