Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van negatív jogi következménye...

Van negatív jogi következménye, ha nem jelenek meg egy egyetemi felvételi vizsgán?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezek egy MSc.-re, de nem megyek el a felvételi vizsgára, lehet-e ennek negatív jogi következménye?

2022. febr. 15. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
??? Mégis mire gondolsz???
2022. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy az Egyetem pénzbírságot ró rám ki, ha nem megyek el a felvételire, vagy ilyesmi.
2022. febr. 15. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy róna már, milyen alapon? Te nem kötelezted el magadat semmire, csak jelentkeztél egy képzésre. De amúgy nem értem: ha nem akarsz járni, akkor mért jelentkezel?
2022. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nagyon képlékeny, hogy merre visz az utam idén. Csak szeretnék egy két kaput megnyitni magamnak. Úgy, hogy akkor, ha mégse akarok arrafelé menni, ne legyen következménye.
2022. febr. 15. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Van következménye. Nulla pontot kapsz, ezért feltehetően nem vesznek fel.
2022. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!