Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterszakon a tanterven...

Mesterszakon a tanterven felül kell még plusz krediteket elvégezni, ha kreditelismeréssel megyek? Lehet látni, hogy milyen plusz kreditek kellenek? Csak a tantervet találom.

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A kreditelismerési határozatban feltüntetik a pótlando kreditek számát illetve azt, hogy milyen plusz tárgyakat kell teljesíteni legkésőbb a második aktív félévig.
2022. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt csak akkor kapom meg, miután leadtam a kérelmet?
2022. febr. 15. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:

már le kellett volna adnod a kreditátviteli bizottságnak a kérelmet, nálunk február 7. volt a határidő.

ők (az egyetem, ahová mesterre jelentkeztem) még február 15. előtt megküldték az értesítést róla, h. mit fogadtak be, mit nem, hány tárgyat kell majd pluszban megcsinálni, ha felvesznek.


ha te eddig nem adtad be ezt a kérvényt, valószínűleg lecsúsztál idén róla.

2022. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te keresztfélévesen vagy?

Mert nálunk április vége a határidő

2022. febr. 16. 12:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Két helyre adtam be, a másik helyen meg május 23 a határidő
2022. febr. 16. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:

nem értem, miről beszélsz.


keresztféléves jelentkezések egyetemekre ősszel vannak (már lejárt az is!), most febr. 15-ig a szeptemberi képzésekre lehetett jelentkezni.

2022. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, múlt héten adtam le a jelentkezést. Még meg sem kezdődött a felvételi eljárás. 20.-ig lehet hitelesíteni. A kreditátviteli csak ez után lesz.


Te hova jelentkeztél?

2022. febr. 16. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
a kreditátvitelit azért kellett volna a jelentkezési lapod beadása ELŐTT kérvényezned, h. kiderüljön, h. egyáltalán jelentkezhetsz-e arra a szakra, ahová mennél, h. kiderüljön befogadnak-e annyi kreditet, amennyi feljogosít a jelentkezéshez.
2022. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, májusig leadom
2022. febr. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!