Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Siófokon melyik iskolába...

Siófokon melyik iskolába érdemes menni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval lehet, hogy Siófokra megyek majd egyéb okok miatt, de ez még nem biztos. Ha mégis így alakulna, akkor értelemszerűen ott járnék gimibe. Hallottam már a Kósa Györgyről és a Perczel Mórról. Kettő közül melyiket válasszam majd, ha arra kerül a sor? Esetleg valami tapasztalat, vélemény valamelyikről? Vagy akár más gimnáziumokról? Milyen a kollégium?


Egyébként nem szeretnék szakképzésre menni, csak sima általános gimis képzésre, vagy maximum emelt angolra, de akkor inkább már az ált.


Előre is köszi :)



2022. febr. 27. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A Perczellel jársz a legjobban szerintem. A többi suli eléggé gyűjtő kategória, és sajnos a Perczel Mór sem a régi már, de még mindig jobb, mint a többi lehetőség.

A kollégiumban minden suliból laknak, nagyjából jókat hallottam róla, bár olyanokat is, hogy a takarítók elől zárni kell az értékeket, cigit, stb-t.

2022. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Kósa György nem egy zeneiskola?:D

Egyébként a Perczelről picit vegyes véleményeket hallok, azt mondják, romlott az elmúlt években, de még így is egy eléggé jó iskolának számít a környéken.

2022. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem nem igazán baj, hogy nem egy top x-es gimi, mert mellette sportolnék, ha minden jól megy, akkor komoly szinten, és ezért nem lenne jó egy Lovassy (Veszprém) szintű gimnázium, ahol éjjel-nappal tanulni kell.
2022. febr. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!