Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most lettem 11. -s mit tanácso...

Most lettem 11. -s mit tanácsoltok hogyan tanuljak mire figyeljek oda, mivel ez már beleszámít a továbbtanulásba. Csak az érettségi tárgyakat tanuljam vagy az összes más tantárgyamat is ugy tanuljam készüljek rá mint arra az 5-re?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nagyon messze van még az érettségi, még ne is gondolj arra, csak tanulj folyamatosan, napról napra!! Ha a matekban vannak hiányosságaid, mondjuk azt elkezdheted pótolgatni és érdemes lenne ebben az évben nyelvviszgáznod is, mivel az plusz pont:)


Hogy melyik tantárgyra érdemes tanulni és melyikre nem ez nagyon nehéz egy kívülálló szemével. Ha már biztosra tudod, hogy hova szeretnél menni és tudod, hogy a szak mely tantárgyakat követeli akkor azokra mindenféleképpen érdemes rágyúrni.


Ugye az érettségin két lehetőség van:

1. dupláznak-lesz két tantárgyból jó érettségid, a többi rossz, de nagyon jókat duplázzák

2. átlagot vesznek figyelembe


Én minden tantárgyat tanultam, 4-es, 5-ösök lett az érettségijeim. Szerintem 11.-edikben tanulj mindenre rendesen aztán még jövőre eldöntöd, hogy szeretnéd:)


L/18

2010. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!