Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Városmajori gimiben milyen...

A Városmajori gimiben milyen a diákélet, a hangulat, a német nyelvoktatás?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Top gimik közé tartozik. De nagyon sznob. Ha budai vagy, pénzes és sznob, akkor megfelelő lehet neked az iskola. Ha ezek nem igazak rád, semmiképpen sem ajánlom. Tapasztalatból mondom!
2022. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kicsit sem gazdagként, egy hasonló "sznob"nak titulált gimibe jártam Budán. Jó hírű humános gimi volt, tök nagy nyelv választékkal. Ahhoz képest kifogtam egy baromi szar osztályfőnököt és nagyon szar nyelvtanárokat, amíg a párhuzamos osztályban, meg az alattunk és fölöttünk járó osztályokban is sokkal jobb volt a közösség és a nyelvtudás szinvonala is, csak azért, mert jobb tanáraik voltak a mi osztályfőnökünk meg nem csinált semmit és nem segített nekünk jobb tanárokat kiharcolni. A tanárokon múlik a legtöbb dolog, hogy hogy képesek összetartani az osztályukat és mennyire lelkiismeretesek. Próbálj a tanároknak utána kérdezni, vagy esetleg elmenni nyíltnapra, keress esetleg olyan iskolai fb csoportot, ahol a közösség nyitott arra, hogy válaszoljon néhány kérdésedre, esetleg meg lehet nézni van e valamilyen I.kerülti fb csoport, és megkérdezni van e valaki, akinek jár oda gyereke és mit gondol a suliról. Én legalábbis valahogy így indulnék el.
2022. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Jövő szeptembertől ott fogok tanulni. Voltam a szóbeli vizsgájukon, ami a felvételihez kellett. Nagyon megoszlik az emberek véleménye erről az iskoláról, én egyáltalán nem éreztem például sznobnak abból, amit láttam. A tanárok kifejezetten barátságosan viselkedtek és abszolút korrektek voltak. A diákok segítőkészek, könnyen megtaláltam velük a közös hangot. Az oktatás: ahogyan az egyik korábbi válaszoló említette, a Városmajori egy a top gimnáziumok közül, szerintem nem véletlenül! :D Nekem szimpatikus volt!
2022. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!