Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vörösmarty Mihály Gimnáziumb...

A Vörösmarty Mihály Gimnáziumban (ÉRD), átlagban hány ponttól vesznek fel? (4 osztályos)

Figyelt kérdés
Tudom mezőnytől függ, de átlagban körülbelül mennyi?
2010. szept. 12. 21:29
 1/4 anonim válasza:
Attól függ hova? Én bioszra jelentkeztem, felvettek kb 16 embert, én valahol 20 és 25 között voltam (nem emlékszem) és én is bekerültem meg még olyan is aki mögöttem volt. Mert ugye kiesett egy csomó aki előtte még megjelölt mást is. A bioszom 23 pontos lett a 30ból, szóbeli biosz 30ból 31 pont lett (+1 pont verseny miatt xD), matek, magyar ilyen 35-40 körül az 50ből.
2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általános tantervűbe
2010. szept. 12. 22:45
 3/4 A kérdező kommentje:
(Köszi, a választ! :) )
2010. szept. 12. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Én is ide jártam, 4 éve érettségiztem. Általában mindig túljelentkezés van, tagozatra nehezebb bejutni, de az általános tantervűre is 4 fölötti átlag kell. Felvételinél pedig 70-80 pont a 100-ból (mostani rendszert nem ismerem, én még a régiben felvételiztem). Tehát anno 2002-ben 200 pontból 150 kellett kb., de ez mindig függ attól hányan jelentkeznek, milyen eredményt érnek el, kik jelölikmeg első helyen. Amúgy bátran tudom ajánlani a VMG-t, életem legszebb négy éve volt, remek társaság, jó tanárok, érettségi eredmények, egyetemre bekerülés, versenyek tekintetében is nagyon jól szerepel.

2010. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!