Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológus (MA) végzettség...

Pszichológus (MA) végzettség és informatika/programozás működhet?

Figyelt kérdés

Munka-és szervezetpszichológia szakirányon (MA) végzek idén a BME-n, viszont érdekelne az infó (főleg programozás) is. Létezik valamilyen határterület ahol mindkettővel lehetne foglalkozni? Érdemes ilyenbe belevágni?

Köszi


2022. márc. 9. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

elmehettél volna számítógépes és kognitív idegtudomány mesterre, és onnan data scientist vonalon mehettél volna tovább, mondjuk így is lehetséges még ez, csak nyilván szívesebben látják azt infó vonalon, akinek valami ilyesmi diplomája van

egyébként ha még tanulnál, akkor survey statisztika mesterre jelentkezhetnél esetleg, bár nem tudom, hogy pszicho alappal felvesznek-e, de ti is tanultatok statisztikát, szóval lehetséges

2022. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még a UX/UI, és HCI vonalról olvastam, ezzel kapcsolatban van valamilyen infód? Amúgy köszönöm a választ
2022. márc. 9. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, ezek is jók, nincs róluk infóm sajnos, de vannak még ilyen multi-interdiszciplináris területek, itt kellene nézelődni szerintem, esetleg megnézhetnéd doktori sulik programjait, hátha van valami, ami tetszik pl itt?

->

[link]

2022. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó nagyon szépen köszönöm, szétnézek :)
2022. márc. 9. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!