Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a lényegesebb különbségek...

Mik a lényegesebb különbségek egy középiskolai és egy egyetemi kollégium között?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Az egyetemiben sokkal durvábban isznak és szexelnek.
2022. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi koliban felnőttként vagy kezelve. Nincs silentium, addig maradsz fent amíg akarsz. Kis megkötésekkel, de azt csinálsz amit akarsz.

Ez általábban sajnos azt jelenti, hogy állat módjára viselkednek az emberek.

2022. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát egy nyugodt, csendes, introvertált, nem nagyon szociális, nem alkoholfogyasztó és csendkedvelő illetőnek egyáltalán nem ajánlott az ilyen.
2022. márc. 15. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha rendes szobatársakkal vagy, akkor nagyon is jó a koli.

Közel van az egyetem, mindig van segítség a beadandó megírásához / ZH-ra készüléshez, plusz az albérletekhez képest aprópénzért tudsz ott lakni.

Hova mennél egyetemre?

2022. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mennék, hanem vagyok. Levelezőn, Nyíregyházán. Azért mentem levelezőre mert az elmúlt években olyan szociális szorongásom volt, hogy az utcára nem mertem kimenni. Azóta már jobban vagyok, csak hát levelező mellé kellene már valami munka is, de ahol én lakom ott még a környéken sincs sehol semmi. Tudom, Nyíregyházán sincs valami sok lehetőség, de jobb a semminél.
2022. márc. 15. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelezős hallgató nem kaphat kollégiumot. (vagyis lehet hogy azokon a napokon amikor órák vannak van lehetőség valami szobára, de teljes hetes teljes bentlakásos kollégium biztos nem jár.)
2022. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!