Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű/Emeltszintű...

Középszintű/Emeltszintű érettségin milyen programokat lehet akkor most pontosan használni weblapkészítéshez?

Figyelt kérdés

Na most kissé bonyolult lesz ahogy ezt elmagyarázom de próbáljatok meg követni.


Szóval informatikatanárunk azt mondta, hogy középszinten lehet használni grafikus weblapkészítőt a weblapkészítéses feladatnál (Kompozer/Sharepoint Designer) azonban emelt szinten ezt nem lehet megcsinálni.

Eszerint készülök én is az érettségire, azonban megnéztem a szoftverlistát a 2022-es érettségihez, és ott sem a középszintű, sem az emelt szintű érettséginél nincs ott a kompozer vagy a SPD.


Megkérdeztem ezt informatika tanáromtól is, azonban ő azt mondta hogy a Sharepoint Designer beletartozik a "Az operációs rendszer vagy az irodai szoftvercsomag részét képező alkalmazás" pont alá. Azonban az általunk használt verziója a SPD-nek 2007-es.

Illetve azt mondta hogy emelt szinten viszont már nem lehet használni, mivel grafikus weblapkészítő, így ott már nem engedélyezett.

Azonban a szoftverlista ugyanazokat engedélyezi emelten is mint középen, így ebből adódóan ezt is engednie kéne nem?


Teljesen össze vagyok zavarodva.

Valaki felvilágosítana?

Köszi :DD



2022. márc. 18. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az OH-tól, az a biztos, nem az, amit valaki csak úgy, szóban mond.
2022. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy értem, írásban kérdezd meg, nyilván.
2022. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!