Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakmunkásvizsgán lehet...

Szakmunkásvizsgán lehet valamennyire egymásnak segíteni?

Figyelt kérdés
Írasbeli vizsgától tartok egy kicsit, bár nem vagyok rossz tanuló de mindent nem tudok én sem, lehet valamennyit súgni vagy segíteni egymásnak?

2022. márc. 20. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt tavaly az írásbelim mindenkinek külön padba kellett ülnie, illetve a feladatok sem voltak ugyanabban a sorrendben mindenkinél. Nem tudom más iskolákban hogy megy ez, ez csak ilyen saját tapasztalat féle.
2022. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hogy sikerült a vizsgád?
2022. márc. 20. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, “nehezen” de sikerült :D Igazából csak a számolós feladatok fogtak ki rajtam, az elméleti része jól ment (pedif nem voltam mintatanuló :D)
2022. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem voltam ilyen vizsgán, de ez egy olyan vizsga, amire bizonyítványt kaptok?

Én nem kockáztatnék. Ha kizárnak a vizsgáról az elég nagy szívás.

2022. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!