Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Titeket a...

Egyetemisták! Titeket a szüleitek havonta mennyivel támogatnak?

Figyelt kérdés
Írjátok le a körülményeket is légyszí (pl. város, koli/albérlet vagy ingázás). És azt is, hogy mellette kell-e dolgoznotok és így összességében mennyiből jösztök ki. Nem akarok senkinek sem a zsebében turkálni, csak az én helyzetemhez próbálom hasonlítani.

2022. márc. 20. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Semennyivel, anyum meghalt, fater alkoholista,és nem beszélek vele.

26 éves vagyok. 2.éves villamosmérnök tanuló

2022. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

9-es neked is mondom hogy akkor kommentelek amikor akarok. Leírod, hogy mindenkinek szíve joga, utána meg azt hogy felesleges volt? Érzed te az ellentmondást? Ha akarom annyit írok ide hogy zsíroskenyér, közöd nincs hozzá.

Ilyet akkor se illik kérdezni, de majd figyeld meg, ha valaki ír egy nagyobb összeget le lesz pontozva.

2022. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor én is leírom, én 100.000 forintot kapok havonta.
2022. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
12-es: Igen, mindenkinek a szíve joga kommentelni, de ez alapvetően a kérdés megválaszolásával kapcsolatos kommentelést foglalja magában, és nyugodtan írd le ide a bevásárlólistádat is, legfeljebb jelentve lesz azért, amiért köze nincs a kérdés megválaszolásához, ha meg nem lesz jelentve, hát akkor majd mindenki átugorja, esetleg közben pontozza. Te meg nem válaszoltál a kérdésre, csak lehordtad a kérdezőt, hogy illetlenség, amit kérdez, aztán "fenyegetsz" a zsíroskenyérrel. Egy névtelen oldalon névtelen kommentelőkkel, akik hazudhatnak is akár a kérdés alatt, hiszen nem lehet ellenőrizni a valóságtartalmat, nem érzem, hogy egy ilyen kérdés illetlen lenne, nem adóbevallást kért a Kérdező. Ennél illetlenebb kérdéssel soha ne találkozzon senki az életében szemtől szemben. Amúgy meg a pontozástól sem értem miért félsz, az oldalon divat lepontozni, bármiért is, sokan ezzel szórakoznak, mert ennek aztán nincs szankciója, ez az oldal velejárója, nem lehet ellene mit tenni, ahogy a zsíroskenyerezés ellen sem, ezzel kell elfogadni az oldalt vagy törölni a fiókot, ha a feltételek nem szimpatikusak.
2022. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Fenyegetek a zsíroskenyérrel😂 meg neked ki mondta hogy félek a lepontozástól?😂 Kurvára nem érdekel, tényként közöltem, hogy aki egy nagyobb összeget fog írni az le lesz pontozva és lám, igazam lett 😉
2022. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Neked se muszáj mindenre válaszolni, csak úgy mondom 😉😂
2022. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondom ne nyílvánítsam ki a véleményem, akkor te se nyilvánítsd ki a véleményed az én kommentemről. Huu de egy ellentmondásos ember vagy 😂
2022. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Már nem vagyok egyetemista, de amikor nincstelen kezdő tanuló voltam (azért annyira régen nem volt ez), akkor 6-10 ezret kaptam hetente, a rezsin felül nyilván. Nagy része ennek ennire, innire, buszra ment. Családi ingatlanban laktam egy lakótárssal.
2022. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!