Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz, ha valaki középsuliban...

Gáz, ha valaki középsuliban évet ismétel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz tanuló, és nem azért kell lehet évet ismételnem, mert “buta” vagyok, hanem mert tartósan beteg vagyok, és emiatt sorra gyűltek a hiányzások. Beszéltek erről a szüleim az ofővel, és ő vetette fel, hogy lehet évet kell így ismételnem, vagy vizsgáznom, persze anyámék meg azt gondolják, hogy ez most akkor a világ vége. Én egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ez miért rossz. Az osztályunkban az egyik legjobb tanuló és évet ismételt, és ezáltal sokkal jobban megy neki bármilyen tantárgy.

2022. márc. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem gáz
2022. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ismétlés a tudás anyja.
2022. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem gáz. Azonban sajnos az emberek zöme csak azt tudja az egészből, hogy buktál. Az, hogy miért, sajnos mindegy. Én most attól tartok, hogy a sok hiányzás miatt vizsgázni vagy bukni fog a lányom, ő most negyedikes. Kb 3 hetet hiányozhat még, aztán nálunk is kérdés lesz...
2022. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%

Nemtudom. Nekem van egy osztálytársam aki 11ből valamilyen úton módon lebukott 9be xd.

Picit fura ,hogy mindjárt 18 a srác mi meg csak 16.

2022. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, biztos, hogy bukott? Nem másik suliból hozták, csak valami miatt újra 9-es lett?
2022. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!