Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell egy jó esettanulmá...

WidowmakerButt kérdése:

Hogyan kell egy jó esettanulmányt megírni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán értem, hogy mégis hogyan kellene felépíteni. Már kerestem, olvasgattam pár oldalon, hogy most hogyan kellene, de nem bírom megérteni. Valaki tudna segíteni?

2022. ápr. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkretizálnád a témát és a szintet? Nagyon nem mindegy, hogy középiskolai, 9-es fogalmazásról van szó vagy esetleg egy egyetemi, MA szakdoliról.
2022. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom... :)
2022. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Budapesti egyetemre járok, szerintem ez elég leírás, hogy valójában mennyire kell komolynak lenni


A téma pedig a gyógyszertárak működése, aspektusai, főként a 2006-os törvények bevezetése utáni változások

2022. ápr. 9. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak melegedni jarsz be az egyetemre?? 😂
2022. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tanulmányírás általános szabálya, hogy makroból a mikroba...

Kezded egy általános körképre, utána konkretizálod a vállalatod... Meírod, hogy miért választottad azt az egységet elemzésül, amit választasz, ezt rendesen megindoklod, s meghatározod vele az elemzésed célját, hogy milyen kérdésre keresed a választ és az esettanulmánnyal milyen jellegű választ kaphatsz.

Utána jön az egyed elemzése megfelelő metódusokkal...

Utána összefoglalás, értékelés, következtetések

2022. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!