Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az normális, hogy az a magyar...

Az normális, hogy az a magyar házi, hogy fogalmazást kell írni a magyartanárnőről?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy ne legyünk elfogultak, de azért ez kicsit nehéz lesz... Főleg, hogy nem sok jót lehet írni róla, de azt inkább nem próbálom ki, hogy milyen, ha őszinte vagyok. Ha meg hazudnék, és szépeket írnék róla, az meg stréberes lenne, és ő kihangsúlyozta már többször, hogy ő utálja, ha valaki nyal neki. Szóval teljesen tanácstalan vagyok. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a külsejéről is kell...

2022. ápr. 12. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Egy forrás, hátha segít:

[link]

2022. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, szerintem ezt komolyan megcsinálom ;-)
2022. ápr. 12. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyartanárnőnk Mari néni. Ő egy nagyon különleges ember. Olyan házi feladatokat ad fel, mint senki más. Szereti az igazságot, ezért arra tippelek, hogy Nyilas a csillagjegye. Barna szeme van, ami villámlik, amikor valaki butaságot mond. Ilyenkor dühösen nét, mi pedig butának érezzük magunkat. Ilyenkor mindig elhatározom, hogy többet fogok olvasni. Néha mesél a kutyájáról, ilyenkor sajnálom, hogy nem hozza be az órára, mert jót játszhatnánk vele. Örülnék, ha behozná a kedvenc könyvét, és felolvasná belőle a kedvenc részeit. Szeretem a magyarórákat, de jó lenne, ha nem kéne középkori versekről tanulni, mert engem a modern irodalom érdekel. Mari néni kicsit szigorú, ezért sokan félnek tőle.
2022. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Most ez halál komoly? Ez minden csak nem normális.
2022. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
néz
2022. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nehezen hihető ...
2022. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Az én magyartanárnőm miért nem íratott velünk ilyet? Fülig belé voltam szerelmesedve.
2022. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Írd le, hogy milyen magyartanárt szeretnél.


"... Mari néni pont nem ilyen."

2022. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!