Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kreta e-naplo arról is küld...

A Kreta e-naplo arról is küld értesítést a szülőnek, amikor még csak igazolatlanul hiányoztam?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy arról küld e-mail-t a szülőmnek, hogy elfogadták az igazolás=a mulasztás le van igazolva. De arról is kapnak értesítést, amikor hiányzónak írnak be, és még ugye nincs igazolás?


Előre is köszönöm!


Megelőzném a vicceskedő/ fontoskodó embereket, és elsütném helyettük is az évszázad poénját, csak hogy megspóroljam nekik a betűket: ,,Hihihahaha igeen, lógni akarok nagyon viccii” vagy a másik ,,igeen, ejnyebejnye, tönkreteszem a jövőmet borzasztó”.


Nem tudtok rólam semmit. Úgyhogy ezáltal ne is osztogassatok tanácsokat! Köszi!

Csak a kérdésre válaszoljatok:)


Egy gimnázumban vagyok, 10.-es



2022. ápr. 12. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A mulasztas akkor kerul be az e-naploba, amikor a tanar beirja es igen, a szulo azonnal kap rola ertesitest.


Oszinten szolva nem ertem, hogy mi lehet az az irgalmatlanul ultra-hiperfontos dolog, ami miatt nem lehet a szuloknek elore szolni hogy igazoljak le azt az orat. Ha valami pasi/no miatt 'kell' lognod, akkor megerdemled az igazolatlant es teljesen jogosan fognak kevesbe bizni benned ezek utan.

2022. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod első felét!


De közben meg sajnálom is, hogy nem megy neked a szövegértés:(( na mindegy, azért köszike

2022. ápr. 12. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazabol lesz.rom mit gondolsz. 1 ora vagy akar1 nap ide vagy oda, a suli vagy a tanulas szempontjabol is edesmindegy. 10.-ben az erettsegi is messze van meg. Ha amugy sem erdekel hogy a hazugsag miatt nem biznak benned egy ideig, minek irtad ki a kerdest?
2022. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Leszarod, de mégis foglalkozol vele. Érdekes.. Amúgy tanítsalak meg az érzelmi manipuláció fortélyaira? Elég gyatrán megy neked.

pro tipp: legyen sokkal kevésbé átlátszó:))

2022. ápr. 12. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem arról nem küld email-t.

Max, ha nekik is levan töltve a kréta a telefonjukra.

2022. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, csak annyit tudok mondani, hogy szánalmas vagy. Ha nem tetszenek a válaszok, ne írj ki kérdést. Meg aztán, nehogy már te mondd meg, hogy mi mit válaszolhatunk... Igen, szar visszahallani, és igen, nem jogos, mert semmi közünk hozzá, de attól még a te énszartamaspanyolviaszt viselkedésed nem válik jogossá.


Ha anyádék nem lógnak 0-24-ben a Krétán, akkor nem fog számukra kiderülni.

Emlékszem, az egyik osztálytársam rajzórán(!) kapott egy 1-est, szünetben már telefonáltak is neki a szülei, hogy ez most mi. Csórit utána cseszegette is a többi osztálytárs emiatt.

2022. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os: De, én mondom meg, hogy a kérdésem alatti válaszok miről szóljanak. Ha pedig te írsz ki egy kérdést, ott meg te határozod meg. Tudod, ez ilyen, így működik ez az oldal.


Jó is lenne: ,,Hol tudok jegyet venni a Pál utcai c. előadásra?” ,,Szia! Nem értem a kérdést, de én sütés előtt klopfolni szoktam a pulykát. Meg amúgy gáz, hogy arra az előadásra akarsz menni. Nekem nagyon nem tetszett.” kb. most te is ezt csinálod.


Én vagyok a szánalmas? Te vergődsz itt más életével kapcsolatban. Lerí rólad, hogy mennyire szarul érzed magad a bőrödben. Akármi is történt veled, sajnálom! És remélem rendbe jönnek a dolgaid.

2022. ápr. 13. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Istenem, 16 eved minden arroganciaja, 'kihaennem' mentalitasa frocsog minden szavadbol... Nem baj, majd kinovod.
2022. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel 5 osztályosba járok, van az 18 is.😙 Látom nagyon felizgattak a szavaim. De ne mérgelődj! Nem éri meg így idegeskedni egy idegen miatt:) Nagyon jól esik a passzív agresszióba áttorkollott aggodalmad. De akárhogy is olvasom, sajnos továbbra is leszarom.❤️ De folytasd nyugodtan! Jót szórakozunk rajtad.
2022. ápr. 13. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:

"De, én mondom meg, hogy a kérdésem alatti válaszok miről szóljanak. Ha pedig te írsz ki egy kérdést, ott meg te határozod meg. Tudod, ez ilyen, így működik ez az oldal."

Nem, baromira nem így működik. :DD


Nem vagy beszélő viszonyban a szüleiddel, azért itt kérdezed? Ha elmúltál 18 és úgyse vagy velük beszélő viszonyban, akkor egyáltalán miért érdekes?


Egyébként beállítás kérdése.

2022. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!