Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7 hónapja várok a diákigazolvá...

7 hónapja várok a diákigazolványomra, de miért?

Figyelt kérdés

Szeptemberben elkezdtem egy esti államilag finanszírozott két éves képzést. Októberben mentem is az okmányirodába elindítani a diákigazolványt. Két hónap után rákérdeztem az ofőnél, hogy mi a helyzet, mire mondta, hogy most csúsznak a diákigazolványok a vírus miatt.. aztán múlt hónapban elegem lett és felhívtam a központot, ahol azt mondta az ügyintéző, hogy azt látja a rendszerben hogy el sem lett indítva az iskola részéről a kérelem. Ezután hívtam a titkárságot, ahol azt mondták, hogy így van, nem tudják elindítani, mert nem enged olyan opciót választani a munkarendnél, hogy esti, csak olyat hogy nappali és levelező. Én meg kérdeztem hogy és akkor most ez lesz, várunk a csodára? Meg mondták, hogy nyárig megoldódik...

Ilyen van? Ahelyett hogy intézné, vagy utána kérdezne, mert biztos meg lehet valahogy oldani, nem csinálnak semmit. Persze tudom, van ideiglenes igazolványom, de jó lenne nem hívogani mindig őket hogy hosszabbítsanak. Szóval a telefonbeszélgetés óta eltelt megint egy hónap, persze az igazolvány sehol. Szerintetek mit csináljak? Nem akarok okoskodni sem, de jó lenne ha már történne valami,mert lassan vége a tanévnek.



2022. ápr. 14. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez van. Tanulj. Amikor kell, hosszabbítsd.
2022. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!