Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az osztálytársaim fizikaila...

Ha az osztálytársaim fizikailag bántalmaznak a tanóra keretein belül, a tanárok miért nem tesznek semmit? (17/L)

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim dobálnak órán, mindig direkt fejre... Ordítottam már rájuk többször is, verekedni is megpróbáltam hát azon csak röhögtek, azt is próbáltam hogy semmit nem reagálok de tényleg meg se rezzenek, az se segített. Múltkor úgy hozzám vágtak valamit, hogy szédülni kezdtem, és ki kellett kéreszkednem órán a wc-be hányni, utána egész délután fájt a fejem. A tanárok mindezt ignorálják, nem mondanak rá semmit, pedig szerintem ez is beletartozna az órai fegyelmezésbe... Nem akarom elhinni, hogy nem veszik észre.

2022. ápr. 20. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnöknek, igazgatónak mindenképp jelezd ezt, de ha nincs változás, akkor szerintem csak egy váltás segíthet.
2022. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kimentél hányni, az eléggé agyrázkódásnak tűnt. Akkor kellett volna elmenni kórházba, hogy egy ilyen történt, majd feljelentést is tenni. Mindjárt javult volna a helyzet. Nem szabad, hogy ennyire telibe szarják. Mindegy mennyire vagy unszimpatikus a tanároknak vagy mennyire utálnak esetleg mert ez nagyon baj.

Amúgy ha akarsz beszélgetni írhatsz nyugodtan.

2022. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Anyukád-apukád hol vannak ezalatt? Ja, hogy nem mered nekik elmondani ... Az igazgatóhoz kell ilyenkor bemenni. Amúgy miféle tré iskolába jársz te? Ilyenek azért nem szoktak történni! Mivel dobálnak? Át kell menni másik iskolába. Nincs egy barátnőd se?
2022. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utólag már én is látom hogy a feljelentés kellett volna... Egyébként elég "tré" iskola, mert kb 2 hónapja is öngyilkos lett egy lány egy másik évfolyamon, nem ismerem csak az öltözőben beszélték osztálytársaim, de én nem lepődnék meg ha az osztálytársai miatt tette volna... Elmondom anyáéknak, de mindig az a válaszuk rá, hogy "üss vissza/dobáld őket te is(próbáltam)" vagy rosszabb napokon a "nem igaz hogy te nem tudsz beilleszkedni!" Mikor legutóbb az igazgatónál voltam, az azért volt mert behívatott a jegyeim miatt (meg persze a szüleimet is) és diplomatikusan közölte hogy ha nem javulnak a jegyeim kirúgnak, mert különben elb*szom az osztályátlagot. Ott szóba került a kirekesztés is, és elmagyarázta nekem hogy ez miért az én hibám. Szóval nem szívesen találkoznék vele újra, nem hiszem hogy változott a véleménye... Az iskolaváltáson én is gondolkodtam már, vagy hogy ha 18 leszek elmegyek dolgozni és kitanulok egy bármilyen szakmát, csak oda ne kelljen többet mennem...
2022. ápr. 20. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi van még hátra a végzésig? Ez abszurdum, hogy az igazgató nem biztosítja a testi épségedet. Az meg még inkább, hogy a szüleid se.
2022. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírásból nekem tényleg eléggé érdekes iskolának tűnik, főleg így, hogy az igazgató még téged is hibáztatott, amiért ki vagy rekesztve.

Ez szerintem mindenképp iskolaváltásos történet lesz, a szüleiddel biztosan meg tudod ezt beszélni, rágd a fülüket, hogy már nem bírod tovább ezt.

2022. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mocsok egy helyzet... Ha szeretnél róla beszélni, írj!
2022. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!