Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sorrendet módosítottam egyetem...

Sorrendet módosítottam egyetemi jelentkezésnél, de megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap sorrendet módosítottam, ahova biztos felvesznek, de úgyanúgy az eredeti helyre is felvennének, és már meg is bántam. Egyszer lehet sorrendet módosítani, szóval nem tudom már újra. Most éppen feldolgozás alatt van a kérelmem. Várjam meg amíg elfogadják, és makd töröljem ki azt a szakot a jelentkezési helyeim közül, vagy hívjam fel őket, hogy mégse szeretnék szakot módosítani. Mi legyen?


Válaszokat előre is köszi!!



2022. ápr. 21. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendet még egyszer már nem tudsz módosítani, ez így van.

Elvileg a jelentkezési hely visszavonása működhet, mert az nem minősül sorrend-módosításnak, legalábbis a tájékoztató szerint:

[link]


A telefonálást felejtsd el, az nem úgy működik, hogy te mégsem akarsz módosítani, lécci-lécci, segítsenek.

2022. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!