Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jövőre újra szeretnék...

Ha jövőre újra szeretnék érettdégizni mert most nem fog jól sikerülni akkor hogyan fogják a pontokat számítani?

Figyelt kérdés
Mármint az én jegyeim ugyanúgy pontot érnek vagy akkor már csak az érettségit számítják? És hogyan min keresztül lehet újra jelentkezni majd? Csak kíváncsiságból

2022. ápr. 22. 13:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Érettségizni*
2022. ápr. 22. 13:32
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azzal a módszerrel számolnak, amivel több pontot kapsz. Ha az új érettségivel jobban jársz a duplázással, akkor csak az érettségit nézik, ha jobban jársz a másik módszerrel, akkor a középiskolai jegyeket is.


A kormányhivatalnál lehet jelentkezni majd.


[link]

2022. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy tanulmányi pontokat csak a bizonyítványban levő jegyekkel számolnak. Tehát ha valaki ír később javítót/plusz tárgyból érettségit és arról tanúsítványt kap azzal nem számolnak. (Példa: érettségi bizonyítványban kettes a matek, akkor hiába ír valaki később ötöst a kettessel számolnak.) Duplázásnál ez nincs így.
2022. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A 3. jól írta, így van!
2022. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Várjunk ezt nem értem😅 mert az jött le nekem ebből, hogy akkor nincs is értelme újból érettségiznem
2022. ápr. 22. 18:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor van, ha duplázással több pontod lenne.
2022. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó jól mondja. A tanulmányi pontokat már sehogy nem tudod megváltoztatni, az marad. A duplázós pontokat tudod változtatni ezzel.
2022. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És általában nehezebb úgy több pontot szerezni ha érettségi eredményeket duplázzák?
2022. ápr. 22. 21:05
 9/17 anonim ***** válasza:
hány pontod van tanulmányi pontokból? Nem mindegy, hogy mindenből kettes és annál kell jobb jegyet szerezni, vagy mindenből ötös.
2022. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát még bizonytalan, de azt hiszem 83 pontom lesz tanulmányi eredményekből ha jól számoltam, mert itt ugye max 100 at lehet elérni
2022. ápr. 23. 15:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!