Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit ajánlanátok annak aki...

Mit ajánlanátok annak aki nemrég kezdett el készülni érettségire?

Figyelt kérdés
Érettségi feladatlapokon kívül. Nem érzem semmilyen szinten, hogy tudnék bármit is pedig azért 4 év alatt tanultam viszonylag rendesen

2022. ápr. 25. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét ajánlok
2022. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Átmenni át fogsz, úgy csinálják, hogy mindenkinek meglegyen. Ha már odáig eljutottál, semmi gond nem lesz. Ha a cél kettesnél jobb jegy, akkor próbálj meg készülni a szóbelikre, amikkel felhúzod. Konkrét tételt könnyű betanulni. (Írásbelire egyébként nem is igazán lehet készülni, 4 év anyagából bármi lehet)
2022. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem lesz is. Tudom, hogy azért a 2est nem nehéz elérni és már azt tervezgetem, hogy akkor jövőre 2 tárgyból újra csinálom, hogy egyetemre mehessek. De vicc egyébként, hogy utolsó pillanatokig kell készülni olyan tárgyakból is amikből érettségizni sem érettségizünk, meg pl magyarból szövegalkotás úgy ahogy van kimaradt, se érvelés, se műelemzés. Nyilván én felelősségem nagyrészt, hogy készüljek, de a tanárok valahogy nem segítenek sokat.
2022. ápr. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!