Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány embert vesznek fel a...

Hány embert vesznek fel a sümegi Kisfaludy Sándor gimnázium matek illetve angol tagozatára?

Figyelt kérdés
Esetleg még valaki tudna mondani róla vélemény (iskolai programok, iskolai közösség, tanárok, oktatás szintje, egyetemi felkészítők stb.)

#Sümeg #Kisfaludy Sándor gimnázium
2022. ápr. 25. 22:09
 1/1 anonim válasza:

Ha jól tudom, ugye az angol előkészítőhöz lehetett pluszba emelt matekot vagy emelt törit választani (vagy csak szimplán előkészítős vagy) És akik ezekre jelentkeztek, őket rakják sorba, és akkor közülük az első 34 embert felveszik a nyelvi osztályba.

Nekem nincs bajom a sulival, az angol előkészítő évben ha tanulsz, azért egy egészen jó szintre kerülhetsz angolból, viszont azt ne feltétlenül várd, hogy majd első évben közép vagy felsőfokú nyelviszgát is fogsz tenni. Nekem az a tapasztalatom a tanárokkal, hogyha normálisan viszonyulsz hozzájuk, ők is úgy fognak. Volt akit azért meg kellett szokni, de összességében teljesen normálisak.:))

2022. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!