Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van annak jelentősége, hogy...

Van annak jelentősége, hogy nappali vagy levelezős képzésen végzi el valaki az egyetemet?

Figyelt kérdés
A munkaadó majd nézni fogja ezt?
2010. szept. 16. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Van aki nézi.

Elvileg nem kellene, hogy hátrányban legyen egy levelezős, de gyakorlatilag abban lesz:S

Levelezőt akkor "éri meg" megcsinálni, ha a munkahelyed mondja, hogy képeztesd magad.

2010. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a diplomában nem szerepel, hogy valaki nappalin, vagy levelezőn végzett. Nincs hátrányban a levelezős. Nem is lehet.
2010. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én levelezőn végeztem,és soha nem volt belőle hátrányom.Eddig sehol senki nem kérdezte.
2010. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, nem is kevés, de nem veszekszem, a hős levelezősökkel.
2010. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
munkaadó nem is tudja meg, hogy levelezős voltál. NINCS RÁÍRVA!! pont ugyanolyan diplomát kapsz, mint nappalin. persze a tudásod közel se lesz annyi. ezért nem is igazságos.
2010. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Végeztem levelezőn is, nappalin is, tehát nem vagyok HŐS levelezős. Azt meg, hogy mi számít nehéznek hagyjuk. Ha valaki mindennap dolgozik, aztán hétvégén még suliba is jár, és arra még fel is kell készülni... Én visszasírtam levelezőn a nappalis időket!


Másrészt, a tudás sem lesz kevesebb, ez hülyeség. Ismerik én rengeteg embert aki nappalin végzett, így-úgy végig bukdácsoltak 100 év alatt... Tudás? ugyan már... A tudás ott lesz, ha valakit érdekel amit tanul, érdeklődve ül be előadásra, és nem magol, hanem felfogja az olvasottakat. Ha van ideje, akkor meg még pluszban érdeklődik a szakiránya iránt. Na ezzel a hozzáállással tökmindegy, hogy levelezőn végez-e valaki, vagy nappalin... Beleszarással meg sík hülye lesz, megint csak mindegy, hogy bejárt-e mindennap, vagy csak hétvégén volt-e ott...


Szerintem...

2010. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!