Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a folyamata a kiiratkozásnak?

Kolbaszkarika kérdése:

Mi a folyamata a kiiratkozásnak?

Figyelt kérdés
Érettségi után maradtam szakmai 5. éven, de sajnos megbuktam belőle. Nem tudom hogy most kiiratkozzak a suliból vagy hadjam az egészet és majd ők fognak értesíteni hogy menjek be stb.?

2022. ápr. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mért a gyakorin kérdezed, mért nem az iskolában? Még a tanulmányaid során buktál meg vagy vizsgán? Előbbi esetben gondolom, lehet javítóvizsgát tenni az adott tárgyakból vagy évet ismételni, utóbbi esetben pedig megismételni a vizsgát. Kár kimaradni.
2022. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

"hadjam"

hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam hagyjam

2022. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehetne pótvizsgázni, de nem akarok. Csak azért írtam ki gyakorira mert viszonylag messze van a suli otthonról és nem akarok odamenni úgy hogy azt se tudom kit keressek. Azt hittem van ennek egy előírt menete hogy felhívnám vagy ilyesmi.
2022. ápr. 28. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazgatóhelyettest keresd, és az információért elég telefonon. Ha náluk van a bizonyítványod, azért viszont be kell menni.
2022. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!