Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2022-es májusi informatika...

2022-es májusi informatika középszintű érettségin lehet Kompozert használni weblapszerkesztésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elvileg kapnom kellett volna lapot, amin kiválasztom, milyen szoftvercsomagot szeretnék majd használni az érettségin. Egy ilyet aláírattak velem, de azon nem lehetett választani, hanem csak aláírással bele kellett egyezzek, s tudomásul kellett vennem, hogy azokat a programokat használhatom, amik a lapon vannak. Mivel már nem emlékszek milyen programok voltak felsorolva, az lenne a kérdésem, lehet kompozert használni weblapszerkesztésre 2022-ben? A neten olvastam, hogy Linuxon lehet, Windowson nem, de honnan tudjam előre, milyen operációs rendszer lesz majd az érettségin a számítógépen? Illetve mennyire probléma, hogy szoftvercsomag-választós lapot nem kaptam, így nem választottam mivel szeretnék majd dolgozni? Köszi, ha segítetek, megmondom őszintén, nagyon bepánikoltam, a suliban csak a kompozert tanultuk meg használni!

2022. ápr. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a tanár vastagon kijelölte a lapon hogy mit fogunk használni, választásunk nem volt, ezért kellett csak aláírni

Kérdezd meg a szaktanárod hogy ilyenkor mizu, de ha mást nem tanultatok használni akkor biztos az lesz fent amit már ismertek

2022. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az már nem használható, csak a Sea Monkey composer részét tudod használni.


A másik opció, ha kódolva írod.

2022. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszolat!! Ment a zöld :)
2022. máj. 1. 16:18
 4/5 A kérdező kommentje:
válaszokat*
2022. máj. 1. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Emelten nem lehet. Középszinten az iskola dönti el, de a legtöbb helyen igazodnak az emelt listához.
2022. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!