Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A miskolci Kós Károly szakgimn...

A miskolci Kós Károly szakgimnázium csak nekem tűnik gyengének?

Figyelt kérdés
Eddig továbbtanulás céljából érdekelt volna, de mások elmondása szerint nem túl erős. Egyszer be is lógtam, hogy megnézzem magamnak, de nekem se volt meggyőző.

2022. máj. 1. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, itt lejegyeztem magamnak az "illegális" látogatásomat. :D

[link]

2022. máj. 1. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen jól megfogalmazott szövegeket szeretem olvasgatni, le a kalappal előtted.
2022. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike. Örülök ha tetszett. 😁
2022. máj. 2. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Továbbtanulás céljából a legtöbb szakgimnáziummal rosszabbul jársz, mint a normál gimnáziumokkal. Válassz egy legalább átlagos színvonalú gimnáziumot, ahol az utolsó két évben lesz lehetőséged két választott érettségi tárgyra magas óraszámban ráhajtani. Ez a legmegbízhatóbb kulcsa a továbbtanulásnak, bármilyen irányban is tervezed a jövődet.
2022. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Választok mást. Szerintem ez az iskola egy rakás redva és retek. Az ott tanulók is (tisztelet a kivételnek) elég ostobának és furának tűntek.
2022. máj. 21. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a szakiskolák nem annyira jók ha tovább akarsz tanulni. Ha esetleg valamilyen mérnöki szakra mész, akkor esetleg annyi lehet, hogy ott tanítanak műszaki rajzot, például egy gépipari iskolában. De egy nyelvet például a legtöbben nem fogsz megtanulni, sőt még egy átlag gimiben sem biztos. Én kéttanítási nyelvű voltam papíron egy kb. átlag suliban, ahol az angolt nyomatták is rendesen de a 2.nyelv az nudli volt, egy szót nem tudok már németül. A könyvet se vettük végig, heti 3 órácska volt németből, ezek is fegyelmezéssel teltek.
2022. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!