Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fiamat felvették az újpesti...

A fiamat felvették az újpesti UMSZKI-ba, a 2022-es tanévtől informatika és távközlés szakra. Tapasztalt ex-diákok, aki frissen ott végzett, milyen ott az élet? Tanárok, diákok, felszereltség, mire készüljünk, milyen eszközöket kell vásárolnunk?

Figyelt kérdés

#technikum #UMSZKI #informatika, távközlés
2022. máj. 1. 14:24
 1/5 anonim válasza:
82%

Sok buli, drog, fű, rengeteg csaj. Vigyázni kell velük, mert sok betegséget hordoznak, de ettől függetlenül nagyon bírtam a sulit, tanárok jó fejek.

Bocs ha nyers voltam, de így lehetne korbeirni igazán

2022. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A füvezésben nyilván nem kötelező részt venni, csajok pedig alig járnak oda. Azért ennél komolyabb választ szerettem volna....
2022. máj. 2. 07:50
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Jelenleg harmadik éve járok oda. Nagyon nagy a tanár hiány, és azon tanároknak a nagyrésze is rossz, akik esetleg ott tanítanak. Persze vannak kivételek, sajnos viszont ők vannak kevesebben. Informatika szakos tanárokat annyira nem ismerem, bár gyakorlaton 70% jók a tanárok, főleg ha a szakmából jöttek.


Az iskolai élet viszont jó, nincsenek verekedések, nagyobb kiközösítésekről sem annyira hallani, de ez osztály függő nyilván.


A felszerelés közepes, gépészet szak most kapott új felszereléseket, villamosság pár éve kapott. Az info szak meg ilyen kaptak új gépeket, meg monitorokat, de biztosan fog a gyerek is panaszkodni, hogy nem mindenre jók a gépek(lassú/nem elég erős).


Amire figyelj oda:

A tanárok kb. szarnak bele, ha a gyerek elvan maradva valamiből, mert általánosban rossz tanuló volt, vagy nem tanították meg. Ha a tanrend nem írja elő, ők nem fognak korrepetálni.


Én megbántam, hogy ide jöttem, de csak azért, mert 0. után random átraktak techinkusiba, ami +1 kötelező év.

2022. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm szépen a részletes választ. :-)
2022. jún. 3. 11:19
 5/5 anonim válasza:
3 válaszoló teljesen igazad van. Én most húzok el innen, kész vicc ez az iskola! Nem tudom hogy sikerült ennyi idióta gyerekgyűlölő tanárt egy helyre összeszedni. Legalább leadnának normálisan az órákat, de csak a bullshit megy. Szülőkkel semmi kapcsolat, közösség 0.
2023. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!