Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ösztöndíjat kaphatnék,...

Milyen ösztöndíjat kaphatnék, vagy hogy kell igényelni az ösztöndíjat? Hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés
Felvettek a Corvinus egyetemre közgazdasági szakra, halasztottam egy évet, hogy csináljak még egy nyelvvizsgát, most két nyelvvizsgám van, kitűnőre érettségiztem és hátrányos helyzetű vagyok, de nem tudom hogy finanszírozzam az egyetemi tanulmányaimat, azt tudom hogy jogosult lennék ösztöndíjra, de nem tudom hogy hogy kell majd igényelni, azt automatikusan adják vagy hogy működik.
2010. szept. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szociális ösztöndíjat kell igényelni, erről majd ott adnak felvilágosítást, ne tőlünk kérdezd, ez hogy működik. Tanulmányit nem kell igényelni, a legjobb 50% kap, de ha nem vagy nagyon profi, nem kell nagy összegre gondolni.
2010. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyetem honlapján nézelődj! Ma már minden azon keresztül megy :)


Biztos van valamilyen hallgatói szerver!

2010. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szoctámora a höknél kell pályázni, tanulmányit meg második félévtől kaphatsz, ha az átlagod a szak mediánja fölött lesz első félévben...
2010. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!