Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A masodik matek fuzetbol...

A masodik matek fuzetbol osszehozhattam igy 10 pontot?

Figyelt kérdés

Matek erettsegin megneztem a megoldokulcsot, az elso reszbol 15 pontot szereztem.

Szerintetek megszerezhettem tovabbi 10 pontot a masodik reszbol? Adatokat kiirtam minden feladatnal

Illetve az egyenletes es az auto vasarlos feladatot megcsinaltan, csak mas modszerekkel, mas eredmeny jott ki.

Az utolso feladatnal biztosan szereztem 3 pontot és a fiú-lány aránynál is kettőt.

Szerintetek ha nem jo eredmeny jott ki az egyenletnel kaphatok ra 2 pontot a 11-bol? Levezettem, csak rosszul. Eleg sok mindent megcsinaltam, csak kicsit mas, de a jo eredmenyt kozelito eredmenyek jottek ki.


Mondom, 2+ 3 pont az tuti.

A 11 es 17 pontos feladatbol mennyi az eselye, hogy osszesen szereztem tovabbi otot ha elkezdtem megoldani oket, valaszt is irtam, csak nem jott ki jo eredmeny?


2022. máj. 3. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég jó eséllyel meglesz így a 25 pont, már ha az az elsődleges cél.
2022. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem részpontokat fogsz kapni, meg lesz a minimum.
2022. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon remélem. A tanár azt mondta, hogy az adatok felírásáért is jár pont...akkor úgy meglenne...
2022. máj. 4. 01:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!