Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezik most valaki a...

Jelentkezik most valaki a Corvin vagy a Budai rajziskolába?

Figyelt kérdés
Én most fogom leadni a jelentkezésemet a Corvinba. Örülnék, ha lenne valaki akivel beszélhetek erről :)

2022. máj. 9. 11:25
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom ajánlani a Corvint.. hiába jó szakmailag, semmi kompromisszum, csak a pénz kell nekik.. nem olyan szuperek a dolgok, ahogy azt az instán mutatják..
2022. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Anonim! A Corvin Facebook és instaoldalára csak kizárólag hallgatóink munkái kerülnek ki, köszönjük, hogy "szupernek" gondolod! Ha csak a pénzről szólna, akkor egy csoportban nem 13 főt oktatnánk, nem szerveznénk folyamatosan éles projektfeladatokat a diákjainknak, nem küzdenénk, hogy pályáztassuk őket, hogy versenyképes portfolióval kerüljenek ki a suliból, és hogy az évvégi kiállításra meghívjuk a releváns piaci szereplőket.

Minden évben pályázatot is hirdetünk, hogy olyan tehetséges fiatalok is lehetőséget kapjanak, akik nem tudják megengedni maguknak, hogy itt tanuljanak.

Valóban nincs kompromisszum, magasak az elvárások, de a minőségnek ez az ára.

#grafika #illusztráció #rajz #rajziskola #formatervezés

2023. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia ! A Budairól személyes tapasztalatom nincsen. Én annak idején a Corvinban készültem az egyetemre, két évig aztán fel is vettek (másodszorr,ami akkoriban hamarnak számított) , meg még elég sokunkat ( engem speciel a kepzőre,de momen is eljutottam az utsó körig csak egyidőben volt a felvételi ...) Egyetemi osztálytársam volt a budaiból, ő szerette, de rajzból azért voltak bőven hiányosságai, hogy most milyen azt nem tudom. Jártam anno építész előkészítőre is a corvinba, nekem az is bejött. Egyetem után évekkel meg visszamentem grafikára. Hogy olcsó -e ? Nem, de semmi ilyen képzés nem olcsó, kb. egy árban vannak az ár érték arány a nem mindegy. Szakmailag sztem nagyon jó tanárok vannak. Sokan jártak /járnak oda, abból van aki a momen tanít azóta, nekem ezek meggyőzőek. Rossz élmény még sztem mindenhol van, én határozott céllal voltam ott annak pedig szakmailag teljesen megfelelt. A kreatív pálya nem egy matyó hímzés, nagyon nagy állóképesség kell bármelyikre is adja valaki a fejét, teljes embert kíván. Ezt csak a rugalmatlanságra reflektálva mondom, ha így is volt, bár én ezt nem tapasztaltam a munkában amit végzel majd baromira rugalmatlan emberekkel buktatokkal tuzdelve kell majd a felszínen maradj, szóval maximum olyan rugalmatlan mint bármi az életben. De ez csak az én élményem nyilván más cipőjében nem jártam. Nekem bejött és ha újra kéne választani újra így döntenék. Anno még egy pesti estben lévő hirdetésben láttam meg akkor még nem igen volt fórum ahol másokat megkérdezhettem volna. Volt- e benne nehéz vagy kényelmetlen vagy ami nem tetszett ? Persze, de mi az amiben nincs ?
2023. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!