Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte-GTK vagy BME-GTK?

Elte-GTK vagy BME-GTK?

Figyelt kérdés

Első helyen a Corvinust jelöltem meg, a pénzügy-számvitel szakot, de ahogy számolgattam a pontjaimat 2-3 pont híján nem lesz meg.

2. Helyen az Elte-t jelöltem meg, de nagyon gondolkozok, hogy megváltoztassam-e a sorrendet, és rakjam előrébb a BME-t.

Szívesen hallanék véleményeket mindkét karról, egyetemi életről, tanárokról. Az is fontos, hogy az egyetem befejeztével minél könnyebben el tudjak helyezkedni a diplomámmal, viszont nem tudom, hogy a munkáltatók melyik diplomát részesítik előnyben.



2022. máj. 9. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Elte-GTK
BME-GTK
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én megbántam, hogy nem a BME-re mentem. Sokaknak tetszik az ELTE, de magolásra épül szinte az egész, ráadásul az előadások is baromi unalmasak, ülnek vagy 500an egy terembe, figyelni alig lehet. Matek Zh-n meg vizsgán nincsenek részpontok ez meg maga a vicc kategória. Én mindenképp a BME-re mennék, jó az infrastruktúra, van nyelvoktatás ráadásul mérnöki egyetem szóval biztos elég erős analitikai tudást. Ahogy néztem FinTech specializáció is van ami nagyon piacképes.
2022. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Bme-gtk egyértelmű. Ország legjobb egyetemi közössége. És a tanárok is nagyrészt jók. Eltet felejtsd el, nulla közösség, nulla infrastruktúra, nagyon kezdetleges ott még minden.
2022. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
BME-s ként azt tudom mondani, hogy a mérnökhallgatók által itt rendesen le leszel nézve. A többihez nem tudok hozzászólni.
2022. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A mérnökhallgatók mindenkit lenéznek, még egy ÁOK-os hallgatót is.:D
2022. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Fogalmam sincs mi az az ÁOK. :D
2022. máj. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Mérnökhallgatokkal is jóban vagyok GTK-sknént, a normálisak egyáltalán nem néznek le sőt barátok vagyunk sokakkal és jönnek át ők is GTK rá bulizni meg csajozni. Gyökerekkel meg nem kell foglalkozni. (2es voltam)
2022. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
A GTK-s lányokat nem az eszükért szeretjük. :)
2022. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a GTK-n belül sem mindegy melyik szak ;) pl. Finance szerintem elég jó
2022. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyi pontod lesz, hogy 2-3 pont híján múlna a corvinus?
2022. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
420 körül lesz, ha a szóbelim úgy sikerül, ahogy tervezem
2022. máj. 23. 11:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!