Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki jelentkezett egyetemre,...

Aki jelentkezett egyetemre, főleg mscre jelentkezettek válasza érdekelne, nektek már a felvi.hu-n mindenhol fent van a pontszámotok?

Figyelt kérdés
Nekem 2 helyről is hiányzik még. Gyakorlati és szóbeli vizsgám lesz majd júni végén az egyetem szerint, de a bsc-s pontszámom még nincs fent (tesi alapszak 2 éve megvan, most sportszervezésre mennék mscre).
2022. máj. 18. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs még, hát a záróvizsgák se voltak még meg és a szakdoga védés se :D

A szakmai elbeszélgetés is még később lesz. Mégis miből számolna a felvi pontot már, ha semmi adat sincs?

2022. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész június végéig zajlanak majd még a záróvizsgák (oké hogy te már 2 éve végeztél alapszakon, de egy csomó ember most fog) és a felvételi vizsgák. Nyugi.
2022. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2022. máj. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!