Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kérhetek felmentést az évzáró...

Kérhetek felmentést az évzáró alól, ha ájulós vagyok?

Figyelt kérdés

Állandóan egy-másfél órás rendezvényeket tartanak nálunk a gimiben, ráadásul állnunk kell közben. Többször rosszul lettem már ilyen helyzetben és szeretném elkerülni vagy megakadályozni.

Van tippetek?


17L



2022. máj. 22. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Kérj egy széket és ülj le külön, mert ájulós vagy. Ha már volt ilyen, akkor meg fogják érteni.


Van egy lányismerősöm, aki mindig elájult ilyen ünnepélyeken, és sosem értettem, hogy ha már kétszer-háromszor előfordult, akkor miért kell újra meg újra megpróbálni.

2022. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Felmentést szerintem nem fogsz kapni, de meg kell kérdezni, hátha.

Ha nem kapsz, akkor javasolnék néhány dolgot:


- Mindig legyen nálad víz


- Legyen nálad szőlőcukor, vagy savanyú cukor


- Próbálj árnyékban lenni


- Ha már kicsit is érzed hogy baj van, ne várj tovább, ülj le valahova.


Régebben nekem is voltak ilyen rosszullétek, és ezek váltak be.

Ezt pedig ki fogod nőni Te is, ne aggódj! :)


Ja, és ha rosszul vagy, lélegezz mélyeket, és tereld el a gondolataidat. Például gondolkozz egy nemrég látott film összefüggésein, vagy valamin, ami érdekes számodra.


Remélem tudtam segíteni.

18F

2022. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
A házi- vagy gyerekorvos ír igazolást valami gyorsan múló, nehezen ellenőrizhető betegségről (a hányás-hasmenés ilyen) , azt' mindenki bekaphatja az évzárójával együtt.
2022. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért, kötelező az évzáró? Nem.

Csak a bizi kell, azért meg be lehet menni mondjuk délután is.

2022. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!